Herbalife Formül 1 Öğün Yerine Geçen Shake nedir?
Herbalife Formül 1 Öğün Yerine Geçen Shake nedir?
27 May
0

Herbalife Formül 1 Öğün Yerine Geçen Shake nedir?

Yazan: Mehmet Okunma Sayısı: 1132

Formül 1, vücudun her gün ihtiyaç duydugu vitamin ve minerallerin pek çogunun yanında dengeli bir karbonhidrat, protein ve lif içerigine sahip, ögün yerine geçen, kalori kontrollü ve lezzetli bir içecektir.


Ögün Yerine Geçen Shake’ler ile protein tozları arasındaki fark nedir?


Ögün Yerine Geçen Shake’ler ile protein tozları arasında beslenme profili ve içerik açısından önemli farklar bulunur. Protein tozlarının protein içerigi oldukça yüksektir, ancak ögün yerine geçmesi amaçlanmadıgından karbonhidrat içerikleri 5 gramın altındadır. Formül 1 gibi ögün yerine geçen Shake’ler; dengeli bir karbonhidrat, protein, yağ ve lif içerigine sahiptir ve düşük enerjili beslenme düzenlerinde gün içinde bir veya iki ögün yerine geçerek alınan kalorinin kontrol altında tutulmasına yardımcı olmak için geliştirilmişlerdir.


Harika Bir Tat

Bir porsiyon Formül 1 içerisindeki fruktoz miktarı, küçük bir elmada bulunan şeker kadardır. Aynı zamanda büyük bir armuttan alacagınız fruktozun yarısı kadardır. Formül 1’deki fruktoz, inek sütündeki dogal şekerle (laktoz) birlikte vücudunuza enerji saglayan karbonhidrat içerigine katkıda bulunur. Bu karbonhidratlar, süt ürünleri ve bezelyeden gelen yüksek protein içeriginin yanında, lif ve 22 çeşit vitamin ve mineralle dengelenir. Sonuç olarak tüm bunları dengeli bir şekilde içeren, ögün yerine geçen lezzetli bir shake elde edilir.


Herbalife Formül 1 Besleyici Shake, protein ve temel besinlerin birleşiminden oluşan lezzetli bir ögündür. Formül 1, aralarında B vitaminleri, C vitamini, kalsiyum ve demir bulunan 22 vitamin ve mineral içerir. Kilo kontrolü için, günde iki ögün bu lezzetli shake’i tercih edip bir ögün saglıklı yemek yiyebilirsiniz. Ideal kilonuzu koruyabilmek için günde bir ögün bu lezzetli shake’i tercih edip, iki ögün saglıklı yemek yiyebilirsiniz.


Yorumlar
Yorum Yaz
Herbal Bitkisel © 2020 - Tüm Hakları Saklıdır.